بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت
سفر های جمعی با اجاره خودرو
مارس 11, 2019
بهترین خودرو برای سفر
مارس 11, 2019

مقاصد ایرانگردی با خودرو ون

 

برنامه سفر ایرانگردی مسیر بسیار معروف و پر طرفداری است که تمامی توریست های خارجی هنگامی که برای بار اول به ایران سفر می کنند، این مسیر را بر می گزینند و بسیاری از تور ها با اجاره ون خود را به جاذبه های تاریخی این شهر ها می برند.

۱-کاشان

 

شهر کاشان با قدمتی چند هزار ساله یکی از قدیمی ترین و زیبا ترین شهر های ایران با معماری بی نظیر است. خانه های تاریخی، باغ فین کاشان که در UNESCO ثبت جهانی شده است، بازار تاریخی کاشان و روستا های تاریخی آن بهترین جاذبه هایی هستند که می توانید از آن ها بازدید کنید.

 

۲- اصفهان

امکان ندارد شخصی به ایران سفر کند و نخواهد این شهر را ببیند. اصفهان در میان مقاصد ایرانگردی، مظهر هنر و معماری ایران است. میدان نقش جهان و مساجد شیخ لطف الله و امام، عالی قاپو و سی و سه پل از مهم ترین مقاصدی هستند که باید در این شهر بازدید کنید.

 

۳- شیراز

شیراز را همه با نام تخت جمشید و پاسارگاد می شناسند، اما داخل شهر شیراز هم جاذبه های دیگری هستند که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست. باغ ارم و مسجد رنگین کمانی نصیر الملک از جمله آن هاست.

 

۴-یزد

یزد یکی از شهرهای تاریخی ایران است که قدمت جاذبه های آن سبب شده این شهر جزء اولین شهر تاریخی خشتی ایران و دومین شهر تاریخی جهان قرار دارد. با توجه به فراوانی جاذبه های شهر یزد و بناهای خشتی، این که نام این شهر تاریخی در سازمان یونسکو به ثبت رسیده از آن به عنوان یک شهر بین المللی هم یاد می شود. یزد به شهر بادگیر ها و قنات ها مشهور است و در گوشه گوشه ی این شهر می توان به نظاره تاریخ نشست و از غرق شدن در زیبایی های آن لذت برد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *