بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

درباره ما

شرکت اجاره خودرو آرین رنت (سهامی خاص) فعالیت خود را در سال 1392 آغاز نموده است . این شرکت در حوزه حمل و نقل دورن شهری و برون شهری و خدمات مسافری فعالیت می نماید و به صورت تخصصی به اجاره خودرو سواری ، خودرو ون ، اتوبوس و مینی بوس برای ترانسفر فرودگاهی، تشریفات ، توریست، سفر های داخل شهری و برون شهری ، تور های گردشگری داخل ایران و تور های گردشی به کشور های همسایه همچنین اجاره خودرو برای سرویس های شرکتی، تبلیغاتی و خدماتی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.
همچنین ارائه خدمات به آژانس های مسافرتی در زمینه توریست از تخصص های این شرکت است.
این شرکت با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد همچنین تمامی خودرو های موجود در بازار ایران برای اجاره در شرکت ما وجود دارند . به همین دلیل تمامی مشتریان ما از پشتیبانی خدمات ما اطمینان کامل دارند. رزرو خودرو و یا اجاره آن از طریق تماس تلفنی و حضوری امکان پذیر می باشد.
در صورت درخواست مشتری امکان ارسال فاکتور از طریق شبکه های اجتماعی نیز وجود دارد .از این رو برای اجاره خودرو درخواستی حضور شما عزیزان الزامی نمی باشد شما از هر کجای دنیا که هستید برای سفر داخل و یا خارج از ایران می توانید از این مجموعه درخواست خودرو داشته باشید. ما خودرو درخواستی شما را با بهترین شرایط در اختیارتان قرار می دهیم.
برای در میان گذاشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد از خدمات ما در طول سفرتان می توانید با شماره پشتیبانی شبانه روزی 09128608757 تماس بگیرید.
این شرکت با سابقه طولانی در امور اجاره خودرو و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.