بیست اسکریپت قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس اسکریپت

اجاره ون فرودگاه

ترانسفر فرودگاهی

انواع خودرو برای ترانسفر فرودگاهی

اگر خانواده ای ۴ نفره هستید و یا برای جلسه ای کاری به همراه یکی از همکارهایتان هستید از اجاره خودرو با راننده استفاده کنید. اگر به همراه تیم کاریتان هستید و یا برای تفریح به همراه تور گردشگری سفر کرده اید که بیش از ۵ نفر هستید به شما اجاره ون یا اتوبوس را پیشنهاد می کنیم.

 

ترانسفر فرودگاهی با ون

ترانسفر فرودگاه امام

شخصی از خانواده تان برای کار یا تفریح به کشوری دیگر سفر کرده و حالا برای بازگشت به فرودگاه امام آمده است، اگر مهمان های خارجی دارید بهترین انتخاب شما برای سهولت در رفت و آمد درون شهری اجاره خودرو می باشد. حال اگر مهمانی ویژه مانند سران دیگر کشورها و یا مدیر شرکتی معتبر مهمان شما هستند از ترانسفر تشریفاتی فرودگاه استفاده نمایید

 

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر تشریفاتی فرودگاه

استفاده از ترانسفر تشریفاتی را که هزینه بیشتری نسبت به دیگر خودروها دارد را به مهمان های مهم و افراد سر شناسی که برای کار و بیزینس آمده اند پیشنهاد می کنیم. از این رو می توانید از خدمات (CIP) نیز استفاده کنید. CIP مخفف Commercial Important Person می ‌باشد و به افرادی گفته می شود که از نظر تجاری و بیزینسی نامی برجسته و مهم (مانند مدیران شرکت‌های بزرگ و یا سران دیگر کشورها) هستند.

 

ترانسفر فرودگاهی

 

در واقع خدمات CIP به جایگاه تشریفاتی گفته می شود که خدمات ویژه و رفاهی را برای آرامش واستراحت مسافران در اختیارشان قرار می ‌دهد. این خدمات از بدو ورود مسافران به داخل فرودگاه امام است و کارمندان با تحویل گرفتن چمدان‌ها و همراهی شما به سالن‌های مخصوص CIP خدمات ویژه ای را ارائه می‌کنند.

ترانسفر فرودگاه مهرآباد

 

با توجه به نزدیک بودن فرودگاه مهرآباد به تهران و این که تنها سفرهای داخلی در آن انجام می گیرد هزینه اجاره خودرو برای ترانسفر فرودگاهی مناسب تر از فرودگاه امام می باشد.

 

برای اجاره خودرو، اتوبوس، ون و ماشین های تشریفاتی برای ترانسفر فرودگاهی تنها کافیست اتومبیل مورد نظرتان را در آرین رنت رزرو کنید و با شماره ها تماس بگیرید.

 

ترانسفر فرودگاهی

با اجاره ون یا اتوبوس به همراه راننده ای مجرب در مسیریابی، به راحتی از محلی به محل دیگر سفر می کنید.